Autorzy

słów kilka o osobach tworzących Kandydatów

Poznaj nasz zespół

Od września 2016 współtworzymy samorozwojową grę karcianą “Kandydaci”

Krzysztof Burzyński

Łukasz Wasilewski

słów kilka o

Krzysztofie

Pomocnik wizjonera

Dwa słowa, które oddają różnorodność działań i moją rolę w nich.

Czyli Ty masz pomysł  – ja pomagam w jego realizacji.

7 letnie doświadczenie we współtworzeniu sieci sklepów dało mi spojrzenie w wiele zagadnień biznesowych

oraz podstawy do zaangażowania się w różnorodne projekty dzisiaj. To też spowodowało wiele nowej nauki i  oczywiście niemało błędów i porażek. Ale przecież doświadczenie rzadko kiedy rodzi się ze znajomości teorii.

Dziś mogę wspomóc Twój biznes w :

 • nauce budowania zespołu przez typy osobowości,
 • komunikacji między pracownikami
 • budowanie relacji z klientami  w internecie (przy użyciu m.in facebooka, e-maili i bloga)
 • budowaniu content marketingu. Jeśli znalazłeś na tym blogu praktyczne potrzebne ci porady i chciałbyś dostawać ich więcej to zapisz się do newslettera.  To jest właśnie content marketing
 • Wiem też jak: wydać książkę, założyć blog, kręcić video, wysłuchać cie i zadać pytania, odnaleźć w internecie coś szybciej niż inni, zmotywuje cię albo zniechęcę w zależności od zaistniałych sytuacji
 • prowadzę szkolenia z wyżej wymienionych dziedzin

To moje doświadczenie którym służę pomocą. I na tym możesz zaprzestać czytania. Gdybyś jednak był ciekawy kilku innych czynności którym się oddałem to poniżej masz ich spis:

Autor kilku nieudanych projektów:

 • EGAT – największy europejski katalog zwierząt i roślin. Oraz dwie strony z nim związane które miały zmonopolizować branże zoologiczna. Nie szukaj ich w internecie. Pół miliona straconych złotych stąd –  leżą te strony internetowe
 • ZOOcast.pl kolejny projekt zoologiczny który nie wypalił. Została się jednak strona z e-bookami zoologicznymi. Miało być radio :)
 • udział w Marketingu wielopoziomowym. Kilka tysięcy złotych później zrozumiałem że to nie dla mnie.
 • firma foto-graficzna. Razem z żoną. Firma padła, żona została, sprzęt został  więc chyba tak źle nie było
 • udział w pewnych targach branżowych. Włożone kilka tysięcy zarobione:  40 zł. Niech żyją właściwe decyzje!
 • cdn (?)

słów kilka o

Łukaszu

Obszary działania

Moje główne obszary działania to komunikacja wizualna, wzornictwo przemysłowe oraz szeroko pojęte nowe media. Zajmuję się również od wielu lat vj’ingiem, organizacją imprez, szyciem ubrań oraz urządzaniem ogrodów.

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki ze specjalizacją z komunikacji wizualnej, technikiem architektury krajobrazu oraz technikiem mechanikiem.
Lubię się uczyć i wykorzystywać potem w praktyce zdobytą wiedzę.

Szeroki wachlarz zainteresowań oraz umiejętności na co dzień wykorzystuję do tworzenia nowych marek, produktów, usług oraz treści ( w znacznej mierze wizualnych ).
W nowych mediach moje działania są głównie ukierunkowane na tworzenie treści od memów po materiały filmowe oraz animacje. Facebook, instagram oraz youtube to główne kanały na których jestem aktywny.

Pęd do nauki, tworzenia oraz łączenie moich doświadczeń z różnych dziedzin pozwoliły mi wypracować dosyć unikalny punkt widzenia, którym z przyjemnością się dzielę w życiu zawodowym.

Czym są dziś “Kandydaci”

Od prostej idei stworzenia gry ułatwiającej ćwiczenie rozmów biznesowych, a dokładniej rozmów o pracę poszliśmy dalej. Poprzez rozwój samej gry, poprzez dodanie jej wersji mobilnej, bloga na którym dopowiadamy różne kwestie aż po książkę dla osób zatrudniających pracowników. Działania te są następstwem zebranej przez nas w “międzyczasie” wiedzy. Kiedy Krzysztof pisał książki, Łukasz uczył się projektować aplikacje. Kiedy Krzysztof układał do gry pytania, Łukasz projektował karty. Kiedy… już chyba rozumiecie jak to się odbywało 😉 Poniżej kilka naszych umiejętności, na wypadek gdyby ktoś z was chciał z nami nawiązać współpracę w jakiejś dziwnej i ekscytującej dziedzinie życia 😉

Robimy gry karciane

To akurat nie powinno być zaskoczeniem 😉 Kiedy Krzysztof pisał swoje pierwsze książki, Łukasz pracował w drukarni ucząc się sztuki DTP. Potem przyszła kolej na teorie gier, prawo autorskie, różne rodzaje systemów z których składają się gry… i po wydaniu naszej stwierdzamy, że to fajna sprawa i moglibyśmy pomóc wydać i twoją grę.

Pomagamy wizjonerom

Choć “pomocnik wizjonera” to opis stanowiska Krzysztofa, które najlepiej oddają jego działania to wpisuje się w to hasło również wiele umiejętności Łukasz. Stworzyliśmy osobno wiele produktów, a teraz dzięki “Kandydatom” połączyliśmy siły. W skrócie pomagamy od oceny idei aż po wykonanie końcowe pomysłu. Temat jest zbyt szeroki na krótki opis, także prosimy o kontakt w tej sprawie.

Aplikacje mobilne

Od marca 2017 do zespołu dołączył Tymoteusz Masiakowskim, który związany jest ze sceną indy gier nie tylko mobilnych. Jego umiejętności programistyczne w połączeniu z merytoryką Krzysztofa i doświadczeniem projektowym z zakresy właśnie aplikacji Łukasza tworzy dobrze przygotowany merytorycznie zespół.