Samorozwojowa gra karciana   

w prosty oraz naturalny sposób pozwala ćwiczyć szeroko pojęte umiejętności miękkie poprzez odgrywanie różnych rozmów biznesowych oraz emocji z nimi związanych.
Możliwe jest to dzięki konstrukcji gry opierającej się o pytania z realnych rozmów biznesowych, podzielonych pod względem trudności oraz kartom emocji, przez pryzmat których czytane są poszczególne pytania. Gra przeznaczona jest dla 1-2 graczy, ale można ją również stosować w większych grupach.

Z badań wynika, że umiejętności miękkie powracają do swojego naturalnego stanu po około dwóch miesiącach braku ćwiczeń. To oczywiście przykład ekstremalny, ale pokazuje jak szybko możemy utracić umiejętności niezbędne do efektywnego funkcjonowania we współpracy z innymi.

Regularne ćwiczenie umiejętności miękkich oraz odporności emocjonalnej leży w interesie każdej osoby aktywnej zawodowo.

Gra w swoich założeniach naśladuje szeroko pojętą wieloetapową rozmowę biznesową.
Sam fakt, że Kandydaci są grą a nie np. zestawem ćwiczeń lub książką, również nie jest przypadkowy. Amerykański pedagog i nauczyciel Edgar Dale zbadał skuteczność różnych metod nauki. Odgrywanie scenek, symulowanie realnej sytuacji oraz rozwiązywanie prawdziwych problemów to wg piramidy Dale’a najskuteczniejsze metody uczenia się.

Gra pozwala ćwiczyć umiejętności miękkie z zakresu:

Wiele osób lekceważy szkolenia z zakresu umiejętności miękkich. Z założenia deklarują, że je posiadają, choć wcale nie praktykują. Wynika to najczęściej z niewiedzy czym kompetencje miękkie tak naprawdę są. O zdolnościach osobistych i interpersonalnych rzadko bowiem mówi się w trakcie edukacji. Stąd często rodzi się frustracja kandydatów oraz pracowników.

Podstawowe tryby rozgrywki

Karta emocji

W zależności od wyniku rzutu kostką wylosowane pytanie czytamy z jedną z przedstawionych emocji…lub jeżeli nie posiadamy w pobliżu kostki pytania czytamy z kolejnymi emocjami z karty.  Wpływa to znacząco na rozgrywkę oraz na wydźwięk samego pytania pozwalając jednocześnie przygotować się na nieoczekiwane emocje związane z rozmową.

Talia składa się z:

Talia gry “Kandydaci”

Widzisz potrzebę ćwiczenia umiejętności miękkich na co dzień u siebie, znajomych lub współpracowników?

Kup teraz

Na terenie Polski wysyłka GRATIS. Po zakupie w ciągu 12 h otrzymasz e-mail z dalszymi instrukcjami.

Cena 184,50 zł

Dane techniczne:

Obwoluta:
Kreda 350 g
+ folia soft touch
Druk 4+0
Klejone

80 mm szerokość
22 mm głębokość
115 mm wysokość

Karta:
papier 350 g
+ lakier dyspersyjny

Format:
59 mm x 90 mm
Zaokrąglone rogi

Pudełko:
Kreda 350 g,

białe